Obsah této stránky vyžaduje novější verzi aplikace Adobe Flash Player.

Získat aplikaci Adobe Flash Player

o společnostivýroba & technologienaše produktyobchodvesmírné programykvalitareference

o společnosti

Nyní stoprocentní česká společnost Frentech Aerospace s.r.o. byla založena v roce 1994 s cílem stát se kvalifikovaným a konkurence schopným dodavatelem v oboru přesné mechaniky. Produkce podniku byla zpočátku určena pro obor lékařské techniky, mikroelektroniky a výrobu speciálních strojů včetně dodávek náhradních dílů.

V roce 1997 se uskutečnila první dodávka dílů do leteckého průmyslu (AIRBUS). Od tohoto roku se datuje spolupráce v oboru AEROSPACE. Společnost od té doby masívní investovala do moderních technologií a rychle zvyšovala své Know-How v tomto oboru.

V roce 2006 byla v souvislosti s provedenou akvizicí ustanovena skupina firem Frentech Aerospace s.r.o. a Frentech Investments s.r.o., které jako dceřiné společnosti patří ze 100% holdingové společnosti Czech Aerospace Systems s.r.o.

Od roku 2006 se datuje další rozvoj společnosti, který byl završen dostavbou a rozšířením společnosti z dřívějších 1 000 m2 výrobní plochy na 2 400 m2 a 400 m2 montážních prostor (2009) včetně administrativní budovy. Část montážních prostor bude v nejbližší době přebudována na čisté prostory.

Masivními investicemi, spoluprací s významnými zákazníky, kteří vyžadují Hi-Tech produkty se společnost Frentech Aerospace s.r.o. vypracovala ve kvalifikovaného dodavatele především pro letecký a vesmírný průmysl, mikroelektroniku, lékařskou techniku, vakuovou a přístrojovou techniku, mikrovlnné radarové a rádiové systémy jakožto i pro stavbu speciálních strojů. Společnost se také aktivně podílí na dodávkách při realizaci projektů ESO a ESA.

Společnost Frentech Aerospace s.r.o. je exportérem (100%) především do zemí EU, USA a ASIE.

 

 
©2010 Frentech


webmaster: eX-press.cz